התפתחות אישית
קורסים וסדנאות

במרחב שלנו מתקיימים סדנאות, קורסים ואירועים פרטיים, שמבוססים על שיטת הטיפול אלפא תדרים.

בין תאוריה לחוויה

התנסות ראשונית עם אלפא תדרים – סדנת חשיפה למודל העבודה של אלפא, בואו לנוע איתנו בין התאוריה לחוויה , בין הלמידה והתובנה לחוויה וההתנסות.

~ תדרים מניעים תהליכים~ בואו להתנסות בסדנת חשיפה אל תוך העולם המופלא של אלפא תדרים, הסדנה חושפת אותנו לעולם התדרים והצלילים , לקשר בין הגוף והנפש , לעולם הפנימי והמרתק שלנו עצמינו, בסדנה נחווה תהליך שלם מתוך שיטת הטיפול אלפא תדרים.

בַּר רִפוּי - מסע בקבוצה לריפוי עצמי של הכאב

תוכנית הדגל של אלפא – תרפיית תדרים

כאב זוהי נקודת מפגש מאוד מרכזית בין הגוף לנפש.
הכאב יכול לבוא לידי ביטוי בגוף הפיזי, כאב יכול להיות כאב רגשי והמון פעמים נמצא שמאחורי הכאב מסתתרים הדיכאון, החרדה והתקיעות.
ככל שנלמד יותר את השפה של הגוף והתודעה כך נוכל לגעת בכאב "ולהמיס" אותו לאט לאט.

בסדנה נחקור את הכאב ברמות השונות : ברמה הפיזית, רגשית, מחשבתית והתנהגותית.
לדעת יותר על מה בסדנה ועם מה נצא בסופה מוזמנים ללחוץ ולקרוא

קורס צלילים ותדרים

קורס שבו נלמד לשלב בטיפולים / בשיעורים צלילים ותדרים מרפאים

הקורס מיועד ל: מטפלים מהתחומים השונים, מורים בתחום היוגה, אנשי חינוך, מיינדפולנס , מעסים, נטורופתים ולמי שהיה רוצה ללמוד את התחום ככלי לשימוש עצמי.

אם אתם רוצים ללמוד לשלב בטיפול / בשיעור שלכם צלילים ותדרים זה הקורס בשבילכם.

נשמע מעניין!

אני רוצה להשתתף בסדנה הקרובה

לוח ארועים

גלול ימינה ושמאלה כדי לראות את כל הטבלה.

סוג הפעילותתמצית המפגשמנחהתאריכים ושעותפרטים והרשמה
קורס צלילים ותדריםקורס למידה איך לשלב בטיפולים/בשיעורים צלילים ותדרים הקורס מיועד ל: מטפלים מהתחומים השונים, מורים בתחום היוגה,אנשי חינוך, מיינדפולנס,מעסים,נטורופתים ולמי שהיה רוצה ללמוד את התחום ככלי לשימוש עצמי.מור ואביה בוגרות מסלול פסיכותרפיה גופנית בעלות תעודה מטעם EABP | European Association for Body Psychotherapy מטפלות בפסיכותרפיה דרך תרפיית תדרים והמקימות של מרכז אלפאהקורס הקרוב מתחיל ב 11.5.2022 הקורס כולל 8 מפגשים בני 3 שעות כל מפגש שעות: 18:00-21:00 ימי רביעילמידע נוסףקורס צלילים ותדרים
"בין תאוריה לחוויה""בין תאוריה לחוויה" סדנת חשיפה אל תוך העולם המופלא של אלפא תדרים.
הסדנה הינה מבוא לתחום התדרים עם הדגמה חיה של התדרים על גופנו.
במהלכה נלמד איך תדרים מניעים תהליכים, על הקשר בין הגוף לנפש, זיכרון הגוף ושילוב תנועה, תדרים ונשימה. הסדנה חוויתית , מעשירה ומפתחת.
מור ואביה בוגרות מסלול פסיכותרפיה גופנית בעלות תעודה מטעם EABP | European Association for Body Psychotherapy מטפלות בפסיכותרפיה דרך תרפיית תדרים והמקימות של מרכז אלפאהסדנה הקרובה ב-4.4.2022
בין השעות 9:00-13:00
למידע נוסףבין תאוריה לחוויה סדנת חשיפה
חַבְרוּתָא קבוצת לימוד שבועיתהרעיון של לימוד בחברותא נולד מתוך הערך הרב של הלימוד המשותף . המונח חברותא מגיע מהשפה הארמית אוֹ חַבְרוּתָא אוֹ מִיתוּתָא או חברות או מוות (הבדידות שקולה למוות). בכל תקופה נבחר ספר חדש ללימוד. בכל מפגש נחקור פרק שיכתיב לנו את הכיוון של הדיון.למידה משותפתימי ראשון - דרך הספר "רצות עם זאבים" (ספר מתחלף בכל תקופה) שעות: 19:30-21:30למידע נוסף דברו איתנו
תרגול פסיכו - פיזיתרגול מעשי כאמצעי להתבוננות, לימוד ופיתוח היחסים בין היבטים נפשיים ופיזיים של המבנה הגופני – פסיכולוגי שלנו.
הגוף שלנו מחולק לסגמנטים (אזורים), לכל סגמנט פיזי יש היבט רגשי. בעזרת עבודה גופנית פרקטית על כל סגמנט, אנו יכולים לפתוח אותו/לאוורר אותו/להכניס אליו זרימה ותנועה. ע"י עבודה על הסגמנטים השונים אנו יכולים ללמוד את מבנה האישיות שלנו ומבנה הגוף שלנו, להקל על כאבים פיזיים בגוף ולעבור תהליך התפתחות אישי עמוק.
מור ואביה בוגרות מסלול פסיכותרפיה גופנית בעלות תעודה מטעם EABP | European Association for Body Psychotherapy מטפלות בפסיכותרפיה דרך תרפיית תדרים והמקימות של מרכז אלפאתרגול שבועי, ימי חמישי בשעה 9:00-10:30למידע נוסףתרגול פסיכו-פיזי
"מהצלילים אל השקט"סדנת תדרים מרפאים וחיבור לגוף נפש. הסדנה מאפשרת למשתתפים לקחת פסק זמן מהשגרה ולזכות בהזדמנות חד פעמית של חשיפה אל עולם התדרים בדרך חווייתית, נעימה ומהנה . מוזמנים להצטרף אלינו למסע מדיטטיבי של צלילים ותדרים, מפגש חוויתי ומסקרן עם עולם התדרים, הגוף, הנפש והתודעה .מור ואביה בוגרות מסלול פסיכותרפיה גופנית בעלות תעודה מטעם EABP | European Association for Body Psychotherapy מטפלות בפסיכותרפיה דרך תרפיית תדרים והמקימות של מרכז אלפאיום רביעי , 13.4.2022
בשעה 19:30-21:00
למידע נוסףצלילים מדיטציה רוגע
בַּר רִפוּי - מסע בקבוצה לריפוי עצמי של הכאבבכל מפגש נכיר כלי אחד מתוך ארגז הכלים ונעמיק בו, נתמקד בו ונבין איך הוא יכול לעזור לי , איך אני יכול/ה להשתמש בכלי הזה ביומיום שלי על מנת להקל על עצמי.
דרך הכלים האלה נעבור תהליך עמוק ופנימי אל תוך עצמינו, נלמד את עצמינו טוב יותר ונוכל לסגל אורח חיים בריא ונכון יותר עבורנו.
במפגשים נעבור דרך מחקר מעמיק של מהו כאב? מה המשמעות של כאב עבורי? איך כאב הופך להיות כרוני? ואיך אנחנו יכולים לקחת את ה"מושכות" חזרה לידיים שלנו ולנהל את הכאב?
מור ואביה בוגרות מסלול פסיכותרפיה גופנית בעלות תעודה מטעם EABP | European Association for Body Psychotherapy מטפלות בפסיכותרפיה דרך תרפיית תדרים והמקימות של מרכז אלפאסדנה בת 10 מפגשים.
כל מפגש 3 שעות.
לתאריכים הקרובים, ניתן ליצור קשר.
למידע נוסףבַּר רִפוּי

שימו לב: בכל חודש נעדכן אודות תאריכים, שעות פעילות ועלויות לכל אחת מהסדנאות והקורסים. ההרשמה לסדנאות והקורסים השונים מראש בטלפון.

בַּר רִפוּי

התפתחות אישית בַּר רִפוּי בַּר רִפוּי – מסע בקבוצה לריפוי עצמי של הכאב תוכנית הדגל של אלפא – תרפיית תדרים כאב זוהי נקודת מפגש מאוד

קרא/י עוד »

אורח חיים

להתמודד עם החשיבות של אורח חיים בריא ומודע קצב החיים המהיר ובראשו הטכנולוגיה שמשתכללת ללא הרף, מכניסים אותנו למרוץ שסופו ידוע מראש – סטרס תמידי

קרא/י עוד »