מיטת הסאונד

המיטה מיובאת מגרמניה והיא המיטה הראשונה והיחידה בישראל.
טיפול חדשני וראשון מסוגו בישראל, שמסייע לגוף לחזור לזרימה מאוזנת. הטיפול במיטת הסאונד משפר את ההרגשה הפיזית והנפשית, מקל משמעותית על כאבים , משחרר את התקיעות ומזרים אנרגיה.

אלפא מרכז לתרפיה ולימוד תדרים הנו מרכז ייחודי וראשון מסוגו בישראל, אשר מתמחה בכאב ברמה הפיזית, רגשית, תודעתית והתנהגותית.
תוך מטרה להעלות את רמת המודעות לגוף-נפש שלנו והלמידה של "שפת הגוף" דרך יציבה ,תדר, נשימה ותנועה על מנת לקיים חיים מאוזנים, חופשיים ובריאים יותר..

טיפול במיטת סאונד

הטיפול במיטת הסאונד הנו טיפול חדשני , שהוכח מחקרית ככלי טיפול אפקטיבי המסייע לקשת רחבה של כאבים פיזיים ורגשיים. המיטה מיובאת מגרמניה והיא מיטת הסאונד הטיפולית הראשונה והיחידה בישראל.

מהי מיטת סאונד?

המיטה בנויה כתיבת תהודה אחת גדולה והיא עצמה כלי מוזיקה שאליו מחוברים מיתרים. מדובר בכלי טיפול פורץ דרך שמתבסס על תרפיית תדרים. בארצות הברית ובאירופה משמשת מיטת הסאונד בבתי חולים ובמוסדות שיקומיים כאמצעי טיפולי שעוזר לאנשים להתמודד עם כאבים פסיכוסומטיים, כאבים כרוניים, טראומות, בעיות בשינה ועוד מגוון רחב של קשיים רגשיים וגופניים.

על מה זה משפיע?

הצלילים והסאונד הם בעצם תדרים שמגרים את החושים הסומטיים של האדם ומעבירים לו ויברציה בעוצמות שונות. הוויברציה גורמת לתזוזה בגופו של האדם ומכאן, גם בנפשו. הצלילים מפעילים תהליכים מוחיים, המשפיעים ישירות על התפקודים הקוגניטיביים, הרגשיים והפיזיים של האדם. התדרים מזרימים את המים והדם ומכוונים את גופנו להרמוניה, שמביאה אותנו למצב מאוזן. האיזון שנוצר מקל על הכאבים והחסימות והזרימה מייצרת גל עקבי שמשחרר את התקיעות, מעלה את מצב הרוח, משחרר את הכיווץ ומפחית משמעותית רגשות שליליים - גם בזמן הטיפול וגם לאחריו.

איך הטיפול עובד?

הטיפול במיטת הסאונד מתבצע בלבוש מלא, הוא איננו פולשני. החוויה היא חוויה נעימה ומרגיעה, שבמהלכה המטופל שוכב על המיטה והמטפלת מנגנת עליה ומפיקה תדרים שונים, שמשפיעים על הגוף בצורה ישירה ועמוקה. ברגע שמתחילים לנגן על המיתרים נוצר רטט, שחודר אל הגוף ויוצר מעין מסאז' למוח, לרקמות, לשרירים ולאיברים הפנימיים. בעזרת נגינה נכונה ושימוש חכם בתדרים, ניתן להפחית חרדות, להביא להורדת לחץ ושחרור ולהקל על כאבים, דכאון ותקיעויות.

למי זה מתאים?

הטיפול במיטת הסאונד מתאים למי שרוצה לאפשר לעצמו לטעום מהחוויה הייחודית, המסקרנת והעוצמתית של תרפיית תדרים, לשפר את ההרגשה הפיזית והרגשית, להתחבר לתדר הפנימי ולעודד בעזרת הצלילים זרימה טובה ועקבית יותר של אנרגיה. מטרת הטיפול במיטת הסאונד היא לשפר את איכות חייו של האדם, לא משנה באיזה גיל או באיזה שלב הוא נמצא. בין אם מדובר על בעיה ספציפית או על תחושה כללית של חוסר שקט, הטיפול במיטת הסאונד עוזר לנו להגיע לשינוי חיובי , זרימה וקלילות בגוף ואף הקלה על כאבים רגשיים ופיזיים.

אני רוצה לדעת עוד!

הגיע הזמן להתנסות בטיפול על מיטת הסאונד

בַּר רִפוּי

התפתחות אישית בַּר רִפוּי בַּר רִפוּי – מסע בקבוצה לריפוי עצמי של הכאב תוכנית הדגל של אלפא – תרפיית תדרים כאב זוהי נקודת מפגש מאוד

קרא/י עוד »

אורח חיים

להתמודד עם החשיבות של אורח חיים בריא ומודע קצב החיים המהיר ובראשו הטכנולוגיה שמשתכללת ללא הרף, מכניסים אותנו למרוץ שסופו ידוע מראש – סטרס תמידי

קרא/י עוד »